Dvě prohry mladých packých sokolek

Packým juniorkám se nepodařilo vyhrát v Havlíčkově Brodě a dva prohranézápasy pro ně znamenají posun v tabulce až na třetí místo.

Vítězství a prohra Packých juniorek

Dva rozdílné zápasy sehrály mladé packé sokolky v oblastním přeboru juniorek U19 v Pardubicích proti tamní rezervě ligové BK Pardubice Studánka.

Dvě vysoká vítězství Packých juniorek v Týništi

Mladé packé sokolky, které jsou ve středu tabulky oblastního přeboru juniorek U19, měly v Týništi n.O. s tamním týmem, kterému patří poslední místo v tabulce lehkou práci a mladým basktebalistkám nadělily dokonce jednu stovku.

S Trutnovem se packým minižákům nedařilo

Domácím chyběl nejlepší střelec Ondra Cogan a bohužel se ostatním nepodařilo jeho ztrátu nahradit.

Nejmladší minižactvo prohrálo s lídrem

Po vítězné kvalifikaci smíšeného minižactva, kterou se probojovalo packé minižactvo U11 na mistrovství republiky, podlehlo toto družstvo v domácím prostředí v OP chlapcům z BK Pardubice.

Přesvědčivé kvalifkační váhry packé U11

Packé nejmladší basketbalové minižactvo U11 mix se zúčastnilo o minulém víkendu dvou kvalifikačních turnajů o postup na Mistrovství České republiky.

Packé minižactvo postoupilo bez problémů na MČR

S velikou převahou prošlo packé smíšené minižactvo U11 kvalifikací o postup do přeboru ČR v minibasketbalu U11 mix.

Pačtí basketbalisté již vystoupali na druhou příčku

Po velmi špatném začátku letošní VBL vlivem hledání sestavy, po vystoupení ze 2.ligy, se v posledních utkáních sokolům začalo dařit.

Derby jasně pro sokoly

Dvěma vítězstvími z nichž jedno bylo derby se sousedním Jičínem a druhé s týmem Turnova, si basketbalisté Nové Paky vylepšili svoji pozici v tabulce Východočeské basktebalové ligy, když poskočili na druhou příčku.

Sokolové si poradili s lídrem VBL

Prvý únorový víkend přivítali na laubovce ZŠ v Komenského ulici opačtí basketbalisté dva týmy, se kterými v prvé části VBL na jejich hřisti prohráli.

Čtyři ligové prohry packých žáků U14

Mladí pačtí sokolové sehráli v jednom týdnu čtyři ligová utkání, ve kterých nestačili na své soupeře a všechna utkání poměrně vysoko prohráli.

Dvě kopýtnutí sokolek

Novopacké basketbalistky nevyužily o minulém víkendu domacího prostředí a prohrály jak s béčkem hradeckých jmenovkyň, které v prvé části v Hradci Králové porazily, tak i s Trutnovskou Karou, které neodvedly porážku z prvé části.

Sokolky zvítězily v Jablonci nad Nisou

Po nečekaných prohrách sokolek na novopacké palubovce s béčky Hradce Králové a Trutnova, podařilo se minulý víkend packým basketbalistkám zvítězit o osm bodů v Jablonci nad Nisou s tamním béčkem.

Vítězství a prohra sokolek

S vítězstvím a prohrou se vrátily packé sokolky ze dvou víkendových střetnutí VBL.